Aktuality ze třídy

Plán činnosti:                01.06. – 05.06. 2020

Tematický celek:           „Já a člověk“

Tematická část:             „Čas“

Podtéma:                       „Den dětí“

Cíl: Seznámit děti se svátkem – Den dětí. Naučit je, jak žijí děti v jiných zemích. Den dětí bude zaměřený na téma „Ve světě květin“.

Ráno si na školní zahradě zaběháme, uděláme si slalom a zaskáčeme si panáka. Protáhneme si dolní a horní končetiny a uděláme si dechové a relaxační cvičení.

Řekneme si, s čím si nejraději hrajeme a jakou máme oblíbenou hračku. Budeme si povídat o tom, jak si asi hrají děti, které žijí např. v Africe, v Americe, v Indii atd. Zahrajme si na Indiány a na africké domorodce.

Naučíme se písničku k tématu.

Děti si vyrobí vlastní loutku na špejli. Předškoláci si udělají pracovní listy a budou se učit číselnou řadu za pomocí didaktických pomůcek a soutěží.

Dne 01.06.2020 se bude v dopoledních hodinách konat Den dětí na školní zahradě. Děti si zahrají různé soutěže a dostanou i odměnu. Budeme si hrát hry „Honzo vstávej“, „Cukr, káva, limonáda čaj, rum, bum“ a zaskáčeme si panáka.

Vážení rodiče,

od 04.05.2020 je opět MŠ Bulharská v provozu. V provozu jsou obě třídy.

Žádáme rodiče, aby svým dětem nedávali z hygienických důvodů hračky z domova.

Děkujeme Vám za pochopení.

Všechny akce zatím byly zrušené!

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na náš školní email.

Budeme se na Vaše děti těšit.

paní učitelky ze třídy Žirafek a Soviček