Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 1.6.2020

Vloženo 3.4.2020

Milé děti, milí rodiče,

v posledních dnech se musíme vyrovnat se situací, kterou zatím nikdo z nás nezažil. A tato doba je především o společně strávených chvílích s rodinou. A jednou z neocenitelnou formou kontaktu s dítětem je společné čtení.

Naše školka je již delší dobu zapojena do projektu Celé Česko čte dětem a je zapojena i do pracovní skupiny čtenářské gramotnosti projektu MAP II . Díky těmto projektům bychom rádi dětem přinesli motivaci a inspiraci pro čtení.

A protože slova nejlépe dokážeme činy, připravili jsme pro naše děti několik pohádek, které jim přečtou naše učitelky.

A teď už se, milé děti, příjemně usaďte u svých maminek a tatínků a poslouchejte, pohádka začíná….:-)

Pohádka č.8 – klikněte zde

Pohádka č.7 – klikněte zde

Vloženo 12.3.2020

Vloženo 17.2.2020

POZVÁNKA

Vloženo 13.1.2020

Pozvánka na zajímavý seminář, pořádaný v naší školce na budově Kollárova 1260

Vloženo 10.12.2019

Vloženo 4.12.2019

Adventní vystoupení MŠ Úvaly na slavnostním rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly

….a děti z budovy Bulhraská 1900 🙂

Vánoční jarmark

Moc děkujeme všem, kteří si u našeho stánku vybrali hezký vánoční dáreček od dětí naší školky.

Zároveň svým dobrovolným příspěvkem přispěli na další vybavení pro děti. Celkový výtěžek z letošního jarmarku byl neuvěřitelných 9.000,- ! Veliký dík všem nakupujícím i prodávajícím.