Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Leták keramika MŠ Bulharská 18-19Vloženo 7.8.2018

Ani o prázdninách školka nezahálí, ale pro děti stále budujeme něco nového, zajímavého nebo užitečného. Letos jsme pro větší komfort při pobytu dětí na zahradě připravili nové kvalitní zastínění pískoviště.

Vloženo 5.3.2018

Minulý týden nám došly všechny objednávky a my se můžeme pochlubit tím, co jsme si koupili za výtěžek z vánočního jarmarku, na kterém výrobky našich dětí prodával Výbor rodičů MŠ Úvaly. Peníze byly spravedlivě rozděleny na budovy dle počtu tříd a každá si nakoupila dle svých potřeb. Budova Kollárova kreativní materiál, budova Pražská vybavení do dětské kuchyňky, míče a budova Bulharská sportovní potřeby.

Díky tedy patří Vám všem – kdo vyráběl, prodával i nakupoval!

A teď už je čas si to všechno užít! 🙂

Vloženo 06.12.2017

VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 2.12.2017 jsme se všichni sešli u rozsvěcení vánočního stromečku města Úval. MŠ Úvaly nemohlo u takové slavnostní události chybět. Každá budovy školky měla na pódiu své vystoupení a věříme, že svým zpěvem děti přispěly k příjemné vánoční atmosféře, která na akci panovala. Za odvahu, nasazení a prezentaci všem dětem i učitelkám moc děkujeme!

Dále se mohli návštěvníci zastavit u stánku MŠ Úvaly. Výrobky dětí zde prodávaly maminky z Výboru rodičů MŠ Úvaly. Díky jejich nasazení jsme pro školku získali krásných 10.040,- Kč. Za jejich čas, snahu a přístup moc děkujeme! Věříme, že zakoupené výrobky našich dětí udělají svým novým majitelům radost.

Vloženo 29.11.2017

Vánoční čas je tu a rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly také. I tento rok budou mít návštěvníci možnost zakoupit si výrobky našich děti ve stánku MŠ Úvaly a Výboru rodičů MŠ Úvaly. Rozhodně neváhejte, protože výrobky jsou to opravdu úžasné, děti si na nich daly moc záležet a je na nich znát dětské nadšení a radost! Tak neotálejte, protože očekáváme veliký zájem! 🙂

Tak 2.12.2017 u našeho stánku na viděnou!

Šikovné děti z MŠ Úvaly

Podpořte projekt MŠ Úvaly

Mateřská škola Úvaly, se zapojila do projektu „Pomáháme s Providentem“.

Pokud se Vám náš záměr akce líbí či Vás zaujal a chcete naší akci podpořit stačí kliknout na TO MĚ BAVÍ.

Naší akci naleznete pod názvem „Dětský smích na zahradě MŠ“

Vloženo 20.2.2017

Tak už je vše dohodnuto, připraveno a projekt na podporu Fondu ohrožených dětí můžeme s radostí spustit! 🙂

V prostorách budovy Kollárova je již přistaven kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček. Věci mohou nosit samozřejmě i rodiče z ostatních budov MŠ Úvaly.

Jana Hájková

Vloženo 9.2.2017

MŠ Úvaly byla oslovena s projektem na podporu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Pomoc je jednoduchá, ale přitom účinná. V prostorách budovy Kollárova bude umístěn kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček označeným logem, barvou a názvem projektu. Nositelné ošacení a hračky jsou dle požadavků poskytovány jednotlivým Klokánkům, nenositelné je používáno na průmyslové zpracování. Velice rádi se tohoto projektu zúčastníme a pomůžeme. V současné době už jen dolaďujeme detaily.

Jana Hájková

Rádi bychom poděkovali všem dětem, které vystupovaly na rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech. Připravily pro všechny krásný vánoční zážitek.

MŠ Úvaly

img_20161127_144453_resized_20161128_104427278

Milí rodiče,

rádi bychom se pochlubili výrobky dětí, které připravily na vánoční jarmark konající se 27.11.2016. Budeme rádi, pokud náš stánek navštívíte a nějaký hezký vánoční výrobek si zakoupíte. Jak vidíte, kdo nakoupí, neprohloupí! 🙂